Aktuality

OD 8.3.2018 JE SLUŽBA DOMOVA PRO SENIORY OPĚT POSKYTOVÁNA V NOVÉM BOHUMÍNĚ NA ULICI ŠUNYCHELSKÁ 1159.

 

Vloženo 9. 5. 2017

mapa ke stažení zde
Šunychelská

V pátek 19. 5. 2017 proběhne stěhování klientů domova pro seniory do pronajatých prostor bohumínské nemocnice.

Služba bude poskytována v pavilónu B, v 1.patře, bývalé interní oddělení – muži.

O klienty budou nadále pečovat pracovníci Domova Jistoty jako doposud, a stále mají klienti možnost využívat služeb kuchyně a prádelny naší organizace.

 

Vloženo 4. 4. 2017

Stěhování do náhradních prostor proběhne v měsíci květnu. Přesné datum Vám s předstihem oznámíme.

 

Vloženo 16.2.2017

Od měsíce dubna tohoto roku bude v našem zařízení probíhat rozsáhlá rekonstrukce. Bude vybudován tzv. komunitní typ bydlení pro seniory. To znamená, že bydlení bude mít prvky domácnosti. Každá komunita (tj. cca 6 klientů) bude mít společnou kuchyň a společenskou místnost. Každé dva pokoje budou mít společnou koupelnu se sociálním zařízením.  Služba se rozšíří i do přízemí této budovy.

Tak velká přestavba není samozřejmě možná za současného poskytování služby v této budově. Proto po dobu rekonstrukce, která je plánovaná přibližně na 8 měsíců, využijeme možnosti pronájmu prostor v bohumínské městské nemocnici, konkrétně v pavilonu B, v 1. patře (interní oddělení). Domov pro seniory bude mít k dispozici celé jedno patro.

Dojde tedy k přestěhování celé služby, tj. všech našich současných klientů se všemi stávajícími pracovníky.  Naší prioritou je, aby klienti tuto změnu pocítili co nejméně.

 

Průběžně vás budeme informovat.